Poskytujeme tyto služby 
↓ 

Úklid v domácnosti,kancelářích,atd.

Běžný úklid na dostupných místech. Setření prachu, leštění skleněných ploch, mytí a dezinfekce sociálního zařízení. Mytí a čistění kuchyně,vč.spotřebičů.Vytírání a vysávání. Vynášení odpadkových košů.

Úklidové prostředky nejsou v ceně úklidu.


Jednorázové/generální úklidy,bytové i nebytové prostory.

Profesionální úklid i na méně dostupných místech, nebo po malování či rekonstrukci. Tuto službu je nutné objednat předem alespoň čtyři týdny dopředu.

Prostředky i úklidová technika jsou v ceně úklidu.

(Vzhledem k velkému zájmu, jsou naše služby omezené.)  

Extrakční čištění ''tepování''

Čistíme čalouněný nábytek a koberce.

Používáme speciální čistící prášek, který čistí a zároveň impregnuje. 

Čištění párou 

Především čistí a dezinfikuje sociální zařízení a kuchyně. Např. spáry, vodní baterie, pečící troubu, zašlou nečistotu a mastnotu.

Ceny závisí dle náročnosti a znečištění. Po domluvě si s vámi sjednáme osobní schůzku, můžete urychlit zpracování zasláním fotografií. Poté Vám sdělíme více informací i naši cenovou nabídku. 


                                                                  Reklamace

Poskytované služby je možné reklamovat v průběhu jejího poskytování. Nejdéle však do 24 hodin od poskytnuté služby. Před poskytnutím služby jste však informování o průběhu i o výsledku. Pokud budete chtít službu poskytnout i přes naše upozornění, souhlasíte tak s našimi podmínkami.

Reklamace se nevztahuje pokud jste o vadě věděli, nebo jste vadu sami způsobili nesprávným čištěním či používáním nevhodných prostředků, nebo máte delší dobu zaschlé nečistoty jako (např. tuk, krev, moč, víno, vodní kámen atd.) , či opotřebením materiálu běžným používáním.