Poskytujeme tyto služby 
↓ 

Přehled služeb, které poskytujeme.

Nově!

DEZINFEKCE VNITŘNÍCH PROSTOR A ZAŘÍZENÍ

Posilte hygienu na svém pracovišti, nebo ve společných prostorách!

-Máme účinnou dezinfekci, šetrnou k životnímu prostředí, která má příjemnou vůni, bez chlóru.

-Kanceláře, obchody, výrobní provozovny, školy a školky, sportoviště, a další provozy.

-Vy odcházíte a my přicházíme. Ne nejsme lupiči! :) Jsme úklidová služba a děláme maximum pro to, abyste se cítili bezpečně v prostředí ve kterém jste. 
Snažíme se vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy založené na spokojenosti, kvalitě a důvěře.

Pravidelný úklid v domácnosti,kancelářích,firmách,atd.

-Běžný úklid na dostupných místech. Setření prachu, leštění skleněných ploch, mytí a dezinfekce sociálního zařízení. Mytí a čistění kuchyně,vč.spotřebičů.Vytírání a vysávání. Vynášení odpadkových košů.Ustlání a převlékání postelí. 

-Přizpůsobíme se vašim požadavkům.

-Cena úklidu se může lišit dle velikosti prostoru a náročnosti. Dále rozhoduje pokud by se jednalo o každodenní úklid, úklid 1 x týdně, nebo 1 x za 14 dní.V ceně úklidu kvalitní ECO prostředky bez chlóru. Zajímá Vás více? Ozvěte se nám. Budeme se těšit!


Žehlení prádla


-Chceme Vám co nejvíce ulehčit a ušetřit Vám čas, proto v  rámci pravidelného úklidu v domácnosti, nabízíme i službu žehlení prádla za příplatek.

Mob.: 608 550 307

Máme bohaté zkušenosti se službami, které Vám nabízíme.

Extrakční čištění ''tepování''

-Čistíme čalouněný nábytek a koberce. 

-Před tím, než k Vám přijdeme na čištění si od Vás zjistíme materiál, velikost a v jakém stavu je Váš nábytek a koberce.

-Používáme speciální čistící prášek, který čistí a zároveň impregnuje. Jako bonus krásně voní a je vhodný i pro alergiky. Vraťte barvy svému domovu! Šetřeme přírodu !

Čištění párou-ničí viry a bakterie 

-Především čistí a dezinfikuje sociální zařízení a kuchyně. Např. spáry, vodní baterie, pečící troubu, zašlou nečistotu a mastnotu. Čisti a dezinfikuje podlahy, dlažbu.

-Vhodné také pro luxusní a nadstandardní bydlení, kde jsou materiály z nerezu, mramoru, dřeva, kůže, atd.

-Máte perský či bavlněný koberec? Tak pára je ta nejlepší volba!

Úklid hotelu, penzionu, apartmánů

-Nabízíme generální/jednorázový úklid ale i pravidelný/běžný úklid, záleží jakou máte pravidelnost návštěv vašich hostů.

-Setření prachu i v šatních skříních, vysátí a vytření podlah, výměna ložního prádla, výměna odpadkových pytlů, doplňování hygienických potřeb, čištění a dezinfekce sociálního zařízení a kuchyně, úklid společné chodby, herny, wellness, atd. + lze doplnit i jiné naše služby dle potřeby.

Jednorázové/generální úklidy,bytové i nebytové prostory.

-Důkladný profesionální úklid i na méně dostupných místech v domácnostech,penzionech, hotelích, či firmách.

-Po malováni či rekonstrukci. 

-Tuto jednorázovou službu je nutné si objednat předem alespoň tři týdny dopředu a to proto, abychom Vám mohli být co nejlépe vyhovět, je to z důvodů velkého zájmu o naše služby.

-Prostředky i moderní úklidová technika jsou v ceně úklidu.

 

Okna a výlohy

-Okna myjeme včetně rámů, vnitřních i venkovních parapetů. Mytí skleněných ploch a výloh provádíme stěrkovou metodou.

Ceny služeb dle náročnosti a znečištění a samozřejmě typu úklidu. Po domluvě si s vámi rádi sjednáme osobní schůzku, do dvou dnů Vám vytvoříme cenovou kalkulaci a sdělíme Vám termín uskutečnění. 


                                                                  Reklamace

Poskytované služby je možné reklamovat v průběhu jejího poskytování. Nejdéle však do 24 hodin od poskytnuté služby. Před poskytnutím služby jste však informování o průběhu i o výsledku. Pokud budete chtít službu poskytnout i přes naše upozornění, souhlasíte tak s našimi podmínkami.

Reklamace se nevztahuje pokud jste o vadě věděli, nebo jste si vadu sami způsobili nesprávným čištěním či používáním nevhodných prostředků, nebo máte delší dobu zaschlé nečistoty jako (např. tuk, krev, moč, víno, vodní kámen atd.) , či opotřebením materiálu běžným používáním. Pro více informaci napište, nebo zavolejte.


                            Naše úklidové služby máme pojištěné celkem do 6.000 000 Kč.