Poskytujeme tyto služby 

↓ 

Úklid hotelu, penzionu, apartmánů

 Nabízíme generální/jednorázový úklid ale i pravidelný/běžný úklid, záleží jakou máte pravidelnost návštěv vašich hostů. 

 Setření prachu i v šatních skříních, vysátí a vytření podlah, výměna ložního prádla, výměna odpadkových pytlů, doplňování hygienických potřeb, čištění a dezinfekce sociálního zařízení a kuchyně, úklid společné chodby, herny, wellness, atd. + lze doplnit i jiné naše služby dle potřeby.

Jednorázové/generální úklidy,bytové i nebytové prostory.


 Důkladný profesionální úklid i na méně dostupných místech v domácnostech, penzionech, hotelích, či firmách.

 Po malováni či rekonstrukci. 

 Tuto jednorázovou službu je nutné si objednat předem alespoň dva týdny dopředu a to proto, abychom Vám mohli co nejlépe vyhovět, je to z důvodů velkého zájmu o naše služby.

 

Pravidelný úklid v kancelářích,nebytových prostorách, ordinacích, firmách, atd.

 Běžný úklid na dostupných místech. Setření prachu, leštění skleněných ploch, mytí a dezinfekce sociálního zařízení. Mytí a čistění kuchyně,vč.spotřebičů.Vytírání a vysávání. Vynášení odpadkových košů. Doplňování hygienických potřeb. A dále dle domluvy.


 Cena úklidu se může lišit dle velikosti prostoru a náročnosti. Dále rozhoduje pokud by se jednalo o každodenní úklid, úklid 1 x týdně, nebo 1 x za 14 dní.
DEZINFEKCE VNITŘNÍCH PROSTOR A ZAŘÍZENÍ

Posilte hygienu na svém pracovišti, nebo ve společných prostorách!

 Máme účinnou dezinfekci, šetrnou k životnímu prostředí, která má příjemnou vůni, bez chlóru!

 Kanceláře, obchody, výrobní provozovny, školy a školky, sportoviště, ordinace, a další provozy.

 Vy odcházíte a my přicházíme. Ne nejsme lupiči! :) Jsme úklidová služba a děláme maximum pro to, abyste se cítili bezpečně v prostředí ve kterém jste. 

Čištění párou-ničí viry a bakterie 

 Především čistí a dezinfikuje sociální zařízení a kuchyně. Např. spáry, vodní baterie, pečící troubu, zašlou nečistotu a mastnotu. Čisti a dezinfikuje podlahy, dlažbu.

 Vhodné také pro luxusní a nadstandardní bydlení, kde jsou materiály z nerezu, mramoru, dřeva, kůže, atd.

 Máte perský či bavlněný koberec? Tak pára je ta nejlepší volba!

Extrakční čištění ''tepování''

 Čistíme čalouněný nábytek a koberce. 

 Před tím, než k Vám přijdeme na čištění si od Vás zjistíme materiál, velikost a v jakém stavu je Váš nábytek a koberce.

-Používáme speciální čistící prášek, který čistí a zároveň impregnuje. Jako bonus krásně voní a je vhodný i pro alergiky. Vraťte barvy svému domovu! Šetřeme přírodu !

Úklid ve školách a školkách.


Zajistíme abyste se cítili bezpečně. Jsme vybavení proti nežádoucím infekcím a bakteriím. Jsme připravení spolupracovat dlouhodobě. 

 Zaručujeme rychlost a preciznost.

Okna a výlohy


Okna myjeme včetně rámů, vnitřních i venkovních parapetů. Mytí skleněných ploch a výloh provádíme stěrkovou metodou.

Ceny služeb jsou podle náročnosti, znečištění a typu úklidu. Po domluvě Vás navštívíme, abyste nám prostředí ve kterém chcete poskytnout úklid ukázali a řekli nám své přání a představu. My Vás do dvou dnů budeme kontaktovat abychom domluvili cenu a termín uskutečnění. 


                                                                  Reklamace

Poskytované služby je možné reklamovat v průběhu jejího poskytování. Nejdéle však do 24 hodin od poskytnuté služby. Před poskytnutím služby jste však informování o průběhu i o výsledku. Pokud budete chtít službu poskytnout i přes naše upozornění, souhlasíte tak s našimi podmínkami.

Reklamace se nevztahuje pokud jste o vadě věděli, nebo jste si vadu sami způsobili nesprávným čištěním či používáním nevhodných prostředků, nebo máte delší dobu zaschlé nečistoty jako (např. tuk, krev, moč, víno, vodní kámen atd.) , či opotřebením materiálu běžným používáním. Pro více informaci napište, nebo zavolejte. Rádi Vám poradíme.


                            Naše úklidové služby máme pojištěné celkem do 6.000 000 Kč.