Specializujeme se na strojové čištění.

Disponujeme dezinfekčními parními čističi a profesionálními stroji na koberce a čalouněni. Potřebujete poradit? Obraťte se prosím na nás. 608 550 307.

Profesionální čištění sedacích souprav, koberců, čalounění, atd.

  • Při důkladném hloubkovém tepováni Vám z koberce a čalounění odstraníme maximální množství skvrn, prachu, zaschlé špíny a do vláken vpitých nečistot.
  • Důležité info.: stala se Vám nehoda? Máte skvrnu od čehokoliv řešte prosím ihned. Nemůžeme zaručit že skvrny které necháte dlouho zaschlé, půjdou zcela vyčistit.
  • Zbavíme Vás prachu, roztočů a bakterií a zároveň bude neutralizován pach z koberců a sedaček, které budou po hloubkovém čištění krásně vonět, avšak doporučujeme čištění opakovat alespoň co dva roky.
  • Tímto hloubkovým čištěním mokrou cestou zároveň provedeme regeneraci a omlazení vzhledu Vašeho čalounění. Výsledek poznáte pouhým okem!
  • Doba schnutí koberce nebo sedačky se pohybuje v rozmezí 1 - 4 hod. Avšak záleží na typu koberce/sedačky, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti, kde je čištění prováděno. 
  • Čisticí prostředky jsou biologicky odbouratelné, nemají nepříznivé účinky na zdraví člověka a nemají bělící účinky a nezpůsobují tedy nežádoucí zesvětlení čištěného materiálu.

                                          Dezinfekce - čištění párou.

Parním čističem likvidujeme velkou část alergenů v domácnosti, proto je pára nejvhodnější pro alergiky a astmatiky. 

Vhodné také pro luxusní a nadstandardní bydlení, kde jsou materiály z nerezu, mramoru, dřeva, kůže, atd.

-Máte perský či bavlněný koberec? Tak pára je ta nejlepší volba!

       Výhody:

  • Ekologické čištění bez chemických přípravků.
  • Ošetřený povrch zůstává dočasně antistatický.
  • Vysoká úroveň hygieny - likviduje viry, bakterie, houby a další bacilonosiče.
  • Očištěný povrch zůstává bez zbytků nečistot, čímž se prodlužuje doba opětovného čištění.


Koberce, čalounění,  autopotahy - čištění suchou párou.

 Párou doporučujeme čistit hlavně materiály, které se musí čistit speciálně a také materiály s kterými se musí zacházet opatrně. ( Kůže, vlněné koberce, bavlněné koberce a perské koberce.)

Kuchyň - dezinfekce párou.

Proud páry působí nejenom v přímém směru, ale dostane se i do mezer mezi materiály, za knoflíky a masky sporáků, myček, praček, pod vařiče, varné desky a dřezy. Z nich uvolňuje a vyplavuje mastnotu, špínu, plísně a bakterie.

Koupelna, Whirlpool, sauna - dezinfekce párou.

Silným proudem páry vyčistíme vany, umývadla, sprchové kouty, vodovodní baterie a záchodové mísy a stejně tak i koupelnový nábytek. Pokud máte dům vybavený saunou či vířivkou je třeba je také udržovat. Pára je v tomto případě ideální, protože při použití chemikálií se v teplé a případně vlhké sauně se chemikálie uvolňují a zhoršují zdravé prostředí sauny, proto je pára nejvhodnější způsob!